Monday, 3 October 2011

Techniki masażu gorącymi kamieniami

Historia masażu gorącymi kamieniami sięga niemal tysiąca lat, kiedy to było używane w ceremoniach potem w niektórych częściach Ameryki jako część rytuałów. Inne szkoły myśli, że techniki masażu gorących kamieni sięgają 5000 roku do Indian ziołowych przypomnienie, Ayurveda. W dawnych czasach jogini używane do ciepłych kamieni przy pomocy gorącej wody lub rozżarzonych węglach i umieścić je na centra energii ciała. Proces ten był przydatny w gojeniu się dolegliwości mięśniowych, jak określono w Ayurveda.
Dzisiaj te same techniki masażu gorących kamieni używane są wraz z tradycyjnym masażu. gorącymi kamieniami masażu stał się wściekłość z coraz większej liczby uzdrowiska i salony urody jego zatwierdzenie. Zakres masaż gorącymi kamieniami Nie ogranicza się do piękna, ale jest to również pomocne w gojeniu ból ciała i ból pleców. Masaż uwalnia napięte mięśnie i komórki, pobudza krążenie, który rozpuszcza każdy rodzaj skrzepów we krwi, co powoduje zmniejszenie bólu i obrzęku mięśnia.
Masaż kamieniami wulkanicznymi skałami kamienie użyte w gorącej technik masażu z kamienia, znajdują się w pobliżu brzegów rzeki. Prąd wody w rzece sprawia, że ​​są gładkie i bez ostrych grani. skał bazaltowych jest również stosowany jako kamień masaż, który powstaje, gdy wulkany wybuchają. Jest wysoki na żelazo i magnez i jest bardzo dobrym ciepła chłonne. Ogólnie rzecz biorąc, płaskie kamienie są używane jako kamienie, więc pozostają one na plecach bez toczy się w dół, i obejmują dużą powierzchnię skóry. Przed przystąpieniem do masażu, kamienie są podgrzewane w wodzie do określonej temperatury w grzałkę elektryczną. Następnie te masaż gorącymi kamieniami są umieszczone z tyłu wzdłuż rdzenia kręgowego, a na dłoniach, stopach i rękach. Kamienie mogą być umieszczone na innych częściach ciała, jak również, jak na życzenie klienta. Jednak te kamienie nie mogą być wprowadzane na twarzy i skóry głowy, jak skóra na tych obszarach jest bardzo wrażliwa.
Hot Stone Massage Therapy; masażu gorącymi kamieniami ma wiele zalet oprócz zmniejszenia bólu pleców i bóle ciała. Masaż jest dobry dla ludzi, którzy zimnych stóp lub czują się chłodno, gdyż zwiększa temperaturę ciała i komfort ciała. Jest to również idealne na wszelkiego rodzaju napięcia mięśni lub mięśni obrzęk, gdzie terapeuta może pracować na mięśnie bez stosowania dużego nacisku, aby usunąć skręcenia. techniki masażu gorącymi kamieniami może pomóc ludziom słabym krążeniu krwi, zapalenie stawów lub ból stawów, bezsenność, itp. Jest to także dobry buster stres i pomaga zrelaksować umysł, jak również przez zmniejszenie lęku i depresji.
technik masażu gorącymi kamieniami terapii są częścią tradycyjnej terapii masażu. W masażu gorącymi kamieniami, terapeuta używa kamieni do masażu ciała, a nie ręce. Czasami terapeuta używa kamieni tylko na plecach i używać rąk do innych obszarów ciała. Po pierwsze, terapeuta stosuje się olej do ciała, tak, że kamienie mogą łatwo przesuwać podczas masażu. Następnie gorące kamienie są trzymane w organizmie przez 10-20 minut, po której następuje masaż kamieniami. Terapeuta może pójść lub łączenie różnych rodzajów masaży, takie jak tajski, masaż szwedzki, masaż lub Chiński, itp., i może korzystać z różnych olejków do masażu i oleje aromat na relaks umysłu.
Jednakże, istnieje kilka niezbędnych środków ostrożności, które należy podjąć przed wejściem w spa z gorącymi kamieniami. Ludzie z niezagojonych ran skóry, zakażonych i siniaki powinny unikać masaż gorącymi kamieniami. Kobiety w ciąży i osób z ostatnich złamań lub operacji należy skonsultować się z lekarzem, zanim się rozpieścić gorących technik masażu z kamienia. W całości, masaż gorącymi kamieniami można się odprężyć i świeże, a może być doskonały buster stres przed wrócić do wyczerpujący tydzień pracy.

No comments:

Post a Comment