Thursday, 1 September 2011

Kolor włosów Karmel

Kolor włosów Karmel jest bogaty kolor i stanowi idealny wybór dla wielu cerę. kolor Karmel jest bogatym odcień złoty kolor, a odcienie może zależeć od producenta. może wynosić od jasny blond odcienie brązowej do ciemno blond opalizujący odcieniach. Każdy odcień karmelowy kolor włosów będzie miał kilka podpowiedzi ciemnych odcieniach i złoty odcień. Wiele razy karmel cieniu jest nazywany również jako cień toffi lub toffi, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni odcień karmelu dla idei koloru włosów.
Pomysły Caramel kolor włosów
Kto powinien się Caramel kolor włosów?; Wybór odcień dowolnego koloru włosów całkowicie farbowania włosów lub dodawanie lub lowlights podkreśla, zależy od dwóch czynników. Pierwszy twarzy karnacji skóry i drugie jest kolor oczu. Karmel jest ciepły kolor, ważne jest, że ludzie, którzy ciepły odcień skóry i kolor oczu do skorzystania z cienia i używać do farbowania włosów lub świateł. Ludzie, którzy wchodzą w ciepły odcień skóry kategorii mogą mieć brązowy odcień skóry, z podtekstem różowy lub złoty, rumiana cera, bladą cerę z brzoskwinią lub podtekstów złotej lub cerę piegowaty. Kolor oczu ludzi, którzy wchodzą w ciepłych kategorii kolor oczu może być, złote brązowe, zielonkawe niebieskim, zielonym lub piwne oczy z brązowymi plamkami lub złoty kolor. Jeśli masz jeden z odcieni skóry i kolor oczu, to karmel jest właściwym wyborem koloru włosów dla Ciebie.
Jak uzyskać Caramel kolor włosów i podkreśla?, Możesz udać się do fryzjera i kompletnie farbować włosy karmelu, jednak należy wybrać prawo odcień karmelowy kolor włosów, aby uniknąć twarzy poszukuje zbyt jasne. Możesz także kupić zestaw i kolor Twojego karmel włosy w domu, postępując zgodnie z instrukcjami na piśmie na temat produktu. Aby włosy podkreśla możesz dodać kilka smug na boki, kilka smug na huki i niektóre pasy z tyłu głowy. Get ok. 8-12 smugami karmelu kolor włosów. Można również uzyskać kilka smug innych ciepły kolor włosów, jak miedź, ciemny brąz, a shinny blondynka podkreśla z karmelu podkreśla. To doda piękne multi-tonalny wpływ na włosy. Ludzie szukają karmelowy kolor włosów podkreśla pomysłów, może także skorzystać z miedzi lub ciemnobrązowy kolor włosów na podkreślenie. Caramel kolor włosów z blond podkreśla, że ​​Państwa włosy wyróżniają się jeszcze bardziej. Ale należy wybrać kolor atrakcją blondynka jest błyszczący odcień światła. W przeciwieństwie do karmelu podkreśla, można także rozważyć wyjście na ciemny odcień karmelu koloru włosów na podkreślenie. kolor włosów Lowlights nie mają amoniaku i wykonywane są u podstawy włosa, tak aby dodać tekstury wyglądają bardziej spadek włosów.
Jak dbać o włosy?; Zanim chloru w basenie, umyj włosy ze źródlaną wodą. To rozcieńczyć chemicznych. Upewnij się narażać włosów na słońce; nosić czapek, szalików lub wykorzystania produktów z ochrony przeciwsłonecznej do ochrony przed koloru na blaknięcie i wpływ suszenia na słońcu. Zostaw w klimatyzacyjne zazwyczaj zawierają filtry chroniące przed koloru znikną. Użyj kolorowymi szampony do włosów i odżywki, i trzymać się inne łagodne kosmetyków do włosów. Nie myj włosów, gdy są mokre, zamiast korzystać z szerokiej ząbkami wypracować splotów, jak poruszać grzebień z końców w kierunku głowy.
To wszystko było o karmel koloru włosów. Tak, wybrać odpowiedni odcień karmelowy kolor włosów i podkreśla się, lowlights lub farbować włosy zupełnie z dobrym odcieniu karmelu i cieszyć się nowym wyglądem!

No comments:

Post a Comment