Tuesday, 20 September 2011

Uprawy pomidorów Upside Down

Uprawa pomidorów góry nogami jest bardzo starą techniką domu, który ma własne wady i zalety. Choć jest to wyjątkowe i bardzo różny sposób ich uprawy, nadal jest praktykowane w wielu regionach na całym świecie. Jeśli myślisz tylko jak to robić, jest to bardzo prosty sposób co jest również bardzo użyteczna na wiele sposobów. Uprawa pomidorów do góry nogami, nie rosnące je do góry nogami w ziemię, ale w wiadrze zawieszony w powietrzu. Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie robią to i istnieje również wiele problemów związanych z tego, ale majorly, plony są lepsze, a więc ludzie wolą. Nie jest określony sposób uprawy tych pomidorów i trzeba się upewnić, zrób to odpowiednio, w celu uniknięcia problemów. Teraz dni, wiele szkółek raczej po tego rodzaju uprawy dla wygody, jak pomidory są o wiele łatwiejsze do pielęgnowania w powietrzu niż na ziemi. Więcej informacji na temat góry nogami plantatorów pomidorów w następnym artykule.
Uprawa Upside Down pomidory, pomidory są najczęściej używane warzyw na całym świecie i produkowane są również w zmiennej liczbie z tego powodu. Jak wspomniano wcześniej, uprawy pomidorów góry nogami odbywa się z kilku powodów, takich jak:, aby chronić je przed silnymi wiatrami letni, który może uszkodzić łodygi. ; Późniejszy deszcz latem również mogą być szkodliwe, ponieważ wprowadzają na rdzę. ; Ponieważ są one kontejnerowe, są uprawiane w glebie, a tym samym sterylizowane są przechowywane z dala od chorób z gleby. Są one również zawieszony w pojemnikach, więc jest dużo obiegu powietrza, który jest dostępny na całym roślin i jest jednolity. ; Pomaga to cyrkulację powietrza w zapylania, a także ochrony przed szkodnikami, ponieważ jest na wysokości od poziomu terenu. ; Podlewanie i nawożenie roślin pomidora do góry nogami jest znacznie łatwiejsze i mniej brudny. Nawadnianie jest również zwiększenie tylko do korzeni roślin, a nie z powodu tego rozwiązania. , Owoców lub pomidory, które dają po tych próbach na dobre wzrost warto wszystkie wysiłki i bardzo dobry produkt. Więcej na pomidory winorośli. , Więc z tych świadczeń na powyższe, rzućmy okiem na jak uprawiać pomidory góry nogami i jakie są podstawowe wymogi dla niego. Więcej na temat wieszania roślin pomidora.
Rzeczy potrzebne, sadzonki pomidorów, duże plastikowe butelki mleka; Kompost i / lub gleby ogrodowej; String lub sznurka, nożyczki, hak w suficie (jeśli masz coś innego może być zawieszony), kielnia, dojazd, Kiedy wszystkie materiały potrzebne gotowy przed sobą, wybierz słonecznym miejscu, gdzie będą zawieszania roślin. ; Korzystanie ciąg znaków, zrobić węzeł na kosz, na którym do góry nogami butelkę mleka zostanie umieszczony, a następnie przymocować go do sufitu. ; Odciąć górze butelki mleka i dodać do gleby, należy nacisnąć go w butelkę więc jest ona ustalana na podstawie dobrze. ; Po gleby dodaje, upewnij się, że otwory w butelce, tak że nie ma obiegu powietrza wokół gleby i roślin. Więcej o tym, kiedy roślin pomidorów. ; Następnie poke roślin do gleby od końca pokrywę i upewnij się, że korzenie są głęboko w ziemi, a potem napełnić butelkę z wodą trochę kompostu i to na razie. ; Upewnij się, że zakład jest poddawany odpowiedniej ilości światła słonecznego ale nie bardzo gorące wiatry, ponieważ mogą one zniszczyć liści. Więcej na temat problemów pomidora. ; Kroki prowadzące do uprawy pomidorów do góry dnem są bardzo przydatne i mają wiele zalet przestrzeni jak również konserwacji. Tak więc, jeśli chcesz wypróbować w domu, upewnij się, że podejmą wszelkie niezbędne opieki, z optymalnym plon pomidorów.

No comments:

Post a Comment