Tuesday, 30 August 2011

Krótkie fryzury warstwowych

Większość kobiet z krótkich włosów sądzą, że mają bardzo ograniczone możliwości, jeśli chodzi o stylizacji włosów. Ale to nie zawsze ma rację. Kobiety z krótkimi włosami mogą mieć tyle zabawne, eksperymentując z różnymi fryzurami i znaleźć idealny fryzurę, która będzie bardziej płaski twarzy. Krótkie włosy są w rzeczywistości bardzo prosty w stylu jak utrzymać i dobre krótkie fryzury warstw może odebrać wielu lat od twojej twarzy. Poniżej pokażemy Ci jak to zrobić krótkie fryzury warstwowe w domu.
Krótki Warstwy Fryzura do włosów delikatnych
Jeśli masz sierści, a następnie należy próbować stworzyć większą objętość po bokach i korony. Najpierw umyj włosy szamponem Volumizing i odżywki i suchym ręcznikiem włosy. Teraz stosuje się kupa dobrej jakości pianka do włosów lub kremu do układania przez mokre włosy. Upewnij się, że każdy kosmyk włosów jest równomiernie pokryta mus. Teraz wskazówka głową w dół i użyć dyfuzora delikatnie wysuszyć włosy, po całkowitym wyschnięciu masz włosy przy użyciu dyfuzora, obrócić włosy. Teraz za pomocą małej okrągłej szczotki i suszarki do włosów do tworzenia łagodne fale na czubku i po bokach głowy. Dodać do bocznej i szczotki z powrotem swoje włosy na bok. Użyj wąskie przywiązanie swojego lokówkę i curl 1 cal części włosów, owijając włosy na zajęcia. Po skończeniu zwijania włosy w powyższy sposób, po prostu uruchomić palce w loki dać potargane wygląd. Mist krótkie fryzury z warstw lakieru. Więcej na prostym warstwowych fryzur.
Krótkie fryzury na Warstwy grube włosy
Kobiety z grubych włosów może wiele korzyści przez warstwy ponieważ przyczynia się do większego struktury i pozwala kontrolować włosy. Poproś fryzjera, aby dać Państwu krótki bob z warstw. Włosy z tyłu powinny być wielowarstwowe i tych, po bokach iz przodu przechowywane dłużej. Aby tego rodzaju styl fryzury, najpierw umyć włosy szamponem przeciw elektryzowaniu się włosów po shine odżywka poprawy. Teraz stosuje się monety wielkości ilość żelu lub pianki za pośrednictwem pasm i upewnić się, że produkt jest równomiernie we włosach. Blow suchą szczotką kajaki i suszarki i mgły fryzurę z lakierem do włosów. Dla średnich i krótkich fryzur warstwowe, przeczytaj warstwowe fryzury do średniej długości włosów.
Krótkie fryzury warstwowych z Bangs; Bangs to świetny sposób, aby dodać więcej zainteresowania krótki warstwowe fryzury i nadają się do każdego kształtu twarzy. Najpierw umyj włosy szamponem Volumizing i odżywka. Wysuszyć włosy za pomocą szczotki kajaki i suszarki poprzez współpracę z małych fragmentów włosów. Tworzenie bocznej i wyszczotkować włosy na bok. Weź włosy z przodu i stosować dobre żele do włosów jakości lub musem na tym odcinku. Ustaw suszarki do średnich i wysuszyć tej sekcji prosto i umieścić ją w czoło. Możesz zachować resztę włosów jak to jest i cicho curl włosów z wąskimi przywiązanie suszarka do włosów.
Czytaj więcej na:; Warstwy Fryzury, Layered Bob fryzury, krótkie fryzury Funky, to o krótkie fryzury warstwowe dla kobiet. Są one bardzo niskie koszty utrzymania i niektóre style są do mycia i zużycie typów. Eksperymentuj z różnymi stylami i na pewno pojawią się w stylu, że będzie miłość.

No comments:

Post a Comment