Friday, 24 February 2012

Orchid Tatuaże

Orchid tatuaże są bardzo popularne wśród młodego pokolenia w tych dniach. Te tatuaże oznaczają kobiecości i często są zilustrowane tatuażu na ramionami lub nogami. Orchid tatuaże mają elegancki wygląd, symbolizujących niewinność kobiet. Więc zanim pójdziemy przez orchidea tatuaże i ich znaczeń, zobaczmy, jak storczyki doprowadziły do ​​tej sztuki ciała.
Orchid jest to egzotyczny kwiat, który symbolizuje niewinność, piękno i bogactwo. Według starożytnych Greków, orchidei symbolizuje siłę i męskość. Ten tatuaż kwiat jest symbolem piękna i niewinności kobiety. Z drugiej strony, orchidea tatuaże opowiada się za świętością i siły u mężczyzn.
Orchid Tattoo znaczenie, co oznacza, tatuaż Orchid głębiej w rozumieniu kwiat się! Różne rodzaje storczyków mieć różne znaczenia. Słowo orchidea, pochodzi z storczyk w języku greckim. Tuberoids w orchidea rośliny, które rosną na korzeniach przypominają jądra. Niektóre storczyki mają pionowej macierzystych w centrum, które jest podobne do fallusa. Oto kilka powodów, dla których storczyki są związane z męskości. W Chinach, storczyki są związane z Man Perfect. Jak na Greków, tego kwiatu jest dalej Kwiat Magnificencjo, który symbolizuje urok i zapach. Kwiatu rodzina pochodzi z Satyrion który był nimfy. Dotyczy to głównie tych znaczeń tatuaż, które łączą męskości i kobiecości symbolizowane przez kwiat orchidei. Orchid jest także symbolem luksusu w konfucjańskich nauk.
Orchid Tattoo Designs; Istnieją różne rodzaje storczyków, które mogą być wybrane jako wzory tatuaży dla organizmu. Tattoo wzorów Phalaenopsis, Cymbidium, Dendrobium, wanilia, orchidea Moth i wiele więcej można tuszem na różnych częściach ciała. Niech artysty tatuażu wybrać kolor i rozmiar dla Ciebie. Else, wykorzystać swoją wyobraźnię poprzez rysowanie portretów tatuaże chcesz ozdobić. Możesz również przejrzeć dostępne w albumach tatuaż z artystą tatuażu. Czerwony, różowy, purpurowy, niebieski i żółty są jednymi z najczęściej używanych kolorów storczyków tatuaż wzory. Jest to wspólne dla miłośników tatuażu, aby uzyskać te tatuaże tuszem na różnych częściach ciała, takich jak kolana, ramienia, barku, pleców i brzucha. Cattleyas jest jednym z popularnych odmian storczyków, który jest używany jako wzór tatuażu symbolizujące pasję.
Orchid Tatuaże na piechotę, Kobiety wolą o orchidea tatuaże na nogach, ponieważ delikatne storczyki pięknie może być tatuażem na nogi. W rzeczywistości kwiaty są popularnym wyborem, jeśli chodzi o stopy tatuaż wzory. Są to głównie podpisał w jasnych kolorach. Różowa orchidea z floral design wygląda dobrze na jasną skórę, podczas gdy ludzie z opalony odcień skóry powinien iść na różne odcienie czerwone lub brązowe. Czarne orchidei wzoru tatuażu graniczących stóp wygląda całkiem atrakcyjnie.
Orchid tatuaże na ramię boczne; Orchidea tatuaż wygląda atrakcyjnie, na ramieniu stronie. Jest on głównie noszony w kolorach: żółty, różowy i niebieski. Blue Orchid tatuaż na ramieniu stronie oznacza wieczność i feminizmu. Dla prostego projektu na ramieniu stronie, wybrać tatuaż motyla orchidea, wygląda pięknie.
Orchid Tatuaże dla dziewczyn; Jak wspomniano powyżej, storczyki są symbolem piękna, wdzięku i niewinności. Elegancja te tatuaże wyraża feminizmu w prawie wszystkich jego projektów. tatuaże Floral z kombinacji czerwonego, zielonego i niebieskiego są bardzo popularne wśród dziewcząt. Kwiatowe wzory w odcieniach różu i bieli Uważa się, że dają sexy wygląd, co czyni je popularnych wzorów tatuaż dla dziewcząt.
Orchid Tatuaże dla chłopców; Men storczyki tatuaż jako symbol siły i męskości. Młodzi mężczyźni wolą boczną tatuażem w połączeniu czerni i czerwieni symbolizuje duchowość i energii. Czarna orchidea tatuażem na ramieniu wygląda uderzające i jest jednym z bardzo dobrych pomysłów tatuaż dla mężczyzn.
Orchid tatuaże są jednym z najbardziej eleganckich tatuażami, szał wśród młodzieży dzisiaj. Dają fajny wygląd i dodają, że współczynnik hep do persona. Więc na co czekasz? Idź do przodu i uzyskać orchidea tatuaż zrobić; już teraz!

No comments:

Post a Comment