Thursday, 1 March 2012

Skomplikowany związek?

Euforia jest w miłości w pierwszych latach związek jest wspaniałe i ekscytujące. W rzeczywistości, jeśli ktoś nigdy nie był w miłości, może z łatwością zrozumieć emocje i miłość niesie ze sobą radość. Większość relacji start na uwagę bardzo pozytywne i partnerzy czują, że znaleźli coś do picia. A potem długo czekać, zanim jeszcze sprawy przybierają bardziej głębsze wymiary, miłość jest stracona.
Zrozumiałe jest poza logiką, to prawda, że ​​dziewięćdziesiąt dziewięć procent trudnych relacji wynika z skarży braku miłości i opieki ze strony osoby, jak to powinno być w miesiącach począwszy od relacji. W rzeczywistości, utrata miłości jest główny powód, dla trudnej relacji, które ostatecznie rozpościera swoje macki jak potwór czele hydra i pochłania możliwość dowolnego miłości kwiat dalej w związku.
Co powoduje te same słodkie kochających się par w twarz różne problemy relacji, które często prowadzi do dziwnych kroków jak rozwodów? Czy nie uważasz, gdzieś, w samej idei miłości, mamy tendencję do popełniania błędów, które krok po kroku prowadzą nas do chaosu, nawet gdy wszystko zaczyna się na notatkę bardzo pozytywne?
Albo nawet, gdy rzeczy są bardzo jasne, niektóre lub inne przeszkody pojawiają się znikąd, jak kwestii związanych z karierą, za dużo interwencji rodziny, itp., które wydają się zbyt trudne do pokonania. Nawet jeśli partnerzy spędzają mnóstwo czasu i energii na zastanawianie się rozwiązania różnych problemów, nic nie lepiej i tracą oni nadzieję na polepszenie sytuacji.
Teraz do rozwiązywania trudnych relacji, musimy wiedzieć, jakie są niektóre z najczęstszych i siebie - oznaki widoczne w trudnej relacji. Daj nam znać o takich powodów. ; Każda z partnerów jest zamykany na fizyczne zaliczek drugiego partnera. Chociaż stres i zmęczenie problemy mogą być udzielane na spadek zainteresowania między arkuszami, poważne unikanie jest prosta podpowiedź coś kłopoty swojego partnera. ; Relacje Codependent są niezdrowe i są głównym powodem, dla różnych trudnych relacji. ; Konwersacji wcześniej towarzyszył uściski, śmiech i zrozumienie jest obecnie zastąpionego przez gniew, argumenty ogrzewany, odpowiedzi lakoniczne, unikaniu opodatkowania lub po prostu rozmowy proste. Nic nie może być bardziej bezpośredni znak w trudnej relacji niż ten. ; Poor interakcji między partnerami. Powody? ciśnienia pracy i brak czasu. Oczywiście, zbyt wiele separacji jest zobowiązany do tworzenia różnic. ; Lęk swojego partnera w jego zachowaniu, rozmowy i działania w końcu sprawić, abyś zrozumiał, że ma pewne problemy. Niestety, przy pierwszej. Im więcej będziesz czekał, tym głębsze urazy budować. Przed chodzi o to wina gry, rozczarowanie i zawiesia błoto, nawiązać komunikację z partnerem. Lepiej być prosta i powiedzieć, co chcesz. ; Egoizmem w relacji jest kolejny ważny powód, prowadzi do trudnej relacji. ; Ćwiczenia zbyt wiele kontroli i spodziewa się, że twój partner daje aktualizację harmonogramu jego 24 godzin, chwila po chwili, z pewnością jest denerwujące. Wyświetlono kontroli i instruktażu swojego partnera za każdym razem może spowodować zakłócenia w zaufaniu i jest jednym z najczęstszych objawów niezdrowych relacji. , Kto mówi, że oszukiwanie fizyczne, jest bardziej intensywna forma infedilty niż emocjonalne oszustwa w związku? W rzeczywistości emocjonalnej separacji więcej głębszej formie problem i jeśli partner jest emocjonalnie inwestując gdzie indziej, to znaczy, że jest skłonny do dzielenia się potrzeb emocjonalnych ze swoim partnerem, to co innego takie kroki prowadzą do innych niż pogłębienia kryzysu trudnej relacji. ; Wydaje się, czy liczne różnice relacji i problemów nie są wystarczające, że małżonkowie angażują się w sprawy małżeńskie dodatkowe, a nawet, jeśli kiedyś zaufanie przerwy z powodu takich incydentów, może być trudno ją odzyskać. Trust, w bardzo prosty projektowania jest taka, że ​​trzeba czekać rok, aby budować i zaledwie kilka chwil szaleństwa, aby je zniszczyć. Wśród różnych powodów w trudnej relacji małżeńskich problemów są dość często spotykane w naszej społecznej.
How to Save a trudne relacje?
Teraz, gdy wiemy, że niektóre z powodów (nie może być o wiele więcej) dla trudnej relacji, pracy, na stosunek do ocalić ją od zakończenia to kolejny krok należy podjąć, jeżeli w ogóle jest to możliwe. Przed skokiem do czynienia z problemami środki, aby zapisać relacji, ma większy sens, aby zrozumieć podstawowe założenie miłości, która jest ogólnie źle zjawiska w naszym społeczeństwie.
Trzymaj się Basics; Po pierwsze, miłość była rażąco błędnej wykładni przez wielu z nas i to, co prowadzi do trudnej relacji. Ogólnie rzecz biorąc, jest miłość rozumiana jest wspaniałe, fascynujące i bardzo silne uczucie do osoby. W chwili, gdy czujemy się silne uczucia do osoby, zaczynamy się w strefie założeniu, że jesteśmy zakochani. To tam udać w budowaniu silnych podstaw długotrwałych relacji. Jednakże z czasem uczucia naturalnie zmian i jesteśmy zaskoczeni, jeśli ta sama osoba, kochaliśmy. Teraz, kiedy tak się dzieje, ludzie myślą, że miłość jest stracona. Jednak faktem jest, że uczucia są naturalne zmiany i to całkiem normalne. Więc gdzie miłości nie zniknie? Cóż, tylko jeśli to miłość, to nie zniknęły! Miłość jest mylić się silne emocje i uczucia ustąpi z czasem.
Miłość, w swojej najprawdziwszej formie nie bardzo ekscytujące uczucie jest, a jest to sposób życia. Co założyć na miłość jest mieszanką błąd narzędzia i uzależnienia. Nie ma wątpliwości, co zaczyna się pewnego rodzaju atrakcją, jednak w stosunku do rozwoju i wzrostu, prawdziwe uczucia i działania muszą tam być.
Prawdziwa miłość nie zmieniający się zjawiskiem. To nie odrzuca inne osoby w zależności od potrzeb. Miłość, rzeczywiście prawdziwa miłość ma być zwiastunem dobroci, ciepła i współczucia. Love promuje cnoty cierpliwości i zaangażowanych osób, rosną ze sobą z każdym dniem. Jeden uzupełnia inne, a tym samym dwie osoby wyruszyć w podróż życia.
Wzajemne zaufanie i szacunek do siebie jako osoby jest najważniejszą częścią miłości. Love Cię inspiruje się lepszym człowiekiem, to tworzy bardziej satysfakcjonującego życia. Słowo "zobowiązanie" jest w istocie, bardzo cudowny wyraz, który obejmuje prawdziwych cnót życia ludzkiego. Kiedy zobowiązujemy się do osoby, musimy być poza samą myśl o miłości. Bardzo mocne podstawy, jest kluczem do zdrowych relacji.
Małżeństwo i Doradztwo cywilny, dla wszystkich par boryka się z poważnymi problemami w trudnej relacji, jest to bardzo prawdziwe porad zasięgnąć porady relacji. Wiele par wahaj się i idź do poradnictwa małżeńskiego lub raczej stosunku doradztwa jednak w gruncie rzeczy jest to, że takie counselings są pomocne, zwłaszcza dla nowożeńców napotykają na problemy w małżeństwie.
Poza tym, partnerzy muszą po pierwsze, dostać się do źródła problemu. Ponieważ struktury społecznej w ostatnich latach stało się bardzo skomplikowane ze względu na zwiększenie stresu w pracy i kariery, ludzie poszli na tylnym siedzeniu, jeśli chodzi o prawdziwe zaangażowanie. Jeżeli pary są poważnie zaniepokojeni oszczędności związek, muszą szukać porady. Eksperci zdolność do was z gry winy i rodzaj problemu.
Zwiększenie sprawach rozwodowych potwierdziły narastającej nietolerancji wśród ludzi, jeśli chodzi o długoterminowe relacje. Niemniej jednak, nie możemy siedzieć bezczynnie i wina czynników zewnętrznych, do końca się nasze relacje. Dzięki cierpliwości i wysiłku, problemy mogą być rozwiązane. Od każdego człowieka i jego problemy z relacjami są różne, nie może być ustalona odpowiedzi dla wszystkich, aby uratować ich związek. Stąd, doradztwo jest bardzo ważne. Nawet rozmawiając z seniorów i rodziców, którzy widzieli więcej niż latem, jest bardzo błyskotliwy pomysł.
Więcej spostrzeżeń przez czytania, doradztwo w zakresie relacji, zarządzania relacjami; Rebound relacji, a wreszcie kłopoty relacji nie zawsze musi być z powodu pewnych nieporozumień i problemów, które mogą być rozwiązane. W przypadku nadużycia stosunków, nawet jeżeli rozpad relacji okazać, że jest zdecydowanie dla dobra człowieka. I w przypadkach, gdy związek kończy się nawet z powodu starań, nie należy tracić kontrolę nad swoim życiem. Jednak łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale w końcu nie mamy wyboru, jak tylko przyjąć życie, na lepsze dni, lepsze życie. I pamiętaj, nigdy nie w miłości, nigdy przenigdy. Jeśli kochasz, to nigdy nie zawodzi, to na pewno rozwija się jako osoba. Myślisz, że po przerwie się nigdy nie zaznać prawdziwej miłości, jest tylko złamane serce, że stara się uzasadnić zdarzenia. Zawsze jest nadzieja, jest tylko bycie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie iz odpowiednią osobą. Co urazy, pretensje i negatywne uczucia doświadczamy po rozpad jest zdecydowanie produktem ubocznym naszych błędnych obliczeń. Każde doświadczenie uczy nas, zawsze albo coś pozytywnego lub negatywnego, więc zachowaniu równowagi jest niezbędna. Jeśli dałeś najlepsze w związku i nadal nie działa, być z siebie dumny i marsz przed siebie, nowego życia, nowego świtu czeka na Ciebie!

No comments:

Post a Comment