Monday, 19 March 2012

Przycinanie Grusze

Grusza jest drzewo owoce, które należą do rodzaju Pyrus i rodziny różowatych. To jest odwieczne drzewa, które nosi jadalnych, owoców ziarnkowych i ma strukturę podobną do kwiatów jabłoni, które należy do tej samej podrodziny Maloideae lub Spiraeoideae. Jest łatwa w uprawie drzewie, które rośnie i dobrze osuszone w żyzną glebę, i wymaga pełnego słońca. Późną zimą lub wczesną wiosną, jest najlepszy czas na sadzenie drzew, i są mniej podatne na choroby i szkodniki, grusza żyją dłużej niż jabłoni. Mimo, że drzewo ma wysoką tolerancję do sucha, dla lepszej wydajności zaleca się wody drzewa regularnie.
Przycinanie Gruszy
Teraz, kiedy przychodzi do przycinania drzew owocowych, większość z nas utknąć podejmowaniu decyzji, które jest odpowiedni czas i sposób cięcia. Choć wielu z nas uważa, że ​​cięcia jabłko lub gruszka drzewo jest mniej więcej taki sam, prawda jest pewne parametry, które różnią się zarówno drzew, które muszą być uwzględnione podczas grusz cięcia. W odróżnieniu od jabłoni, grusz pokrywają owoce bliżej głównych działów i od ich oddziały nie są tak silne jak jabłonie, nie należy spieszyć się w pielęgnacji drzew i należy czekać na najbardziej odpowiednim czasie. W związku z tym w najbliższych odcinkach poznamy, kiedy i jak przycinać grusza.
Kiedy Prune grusza?, Choć najlepszy czas na prune grusza jest zimą, gdy drzewo jest w stanie uśpienia, można rozważyć cięcie drzewa późnym latem, gdy drewno drzewo utwardzane i drzewa rosnące na zakończeniu roku w tym czasie. Można też przycinać drzewa okresowo, gdy jest młody, to zachowa drzewa, rosnące zbyt długo i będzie łatwiej dotrzeć do owoców na górne gałęzie. Aby uzyskać optymalną wydajność, prowadzi regularnie cięcie jak to zapewni drzewa zdrowego rozwoju środowiska naturalnego.
Jak Prune grusza?; Przycinanie grusza nie jest tak trudne, jak się wydaje. Nie spiesz się i unikać wykonywania wszelkich istotnych przycinanie przed wiosną. Jednakże, jeśli wystąpią jakiekolwiek uszkodzenia lub chore gałęzie, suszonych śliwek lub usunąć je o każdej porze roku. Używaj odpowiedniego sekatorem i zachować czyste kawałki. Należy unikać cięcia bardzo blisko do głównych gałęzi lub pnia. W przypadku, rozcieńczyć drzewa w poprzednim roku, odczekaj kilka lat przed rozcieńczania lub przycinanie go ponownie.
Usuń lub przycinać pędy, które zrodziły się wokół drzewa, a nawet przyciąć gałęzie, które nie są skierowane w górę. Także z suszonych śliwek lub przyciąć gałęzie, które są bardzo blisko siebie. Każda część to drzewo, które nie otrzymuje wystarczającej ilości światła słonecznego i nie będzie plon, lepiej jest przyciąć go. W przypadku, drzewo rozwija spiralami pomiędzy oddziałami, przerywasz im. Po przycinanie swój gruszą upewnij się, że jasne, o powierzchni od przycina się materiału i resztek gnijących. Aby uzyskać więcej pomocy można również przeczytać o instrukcje przycinanie drzew owocowych.
Grusze mają zwykle ładny naturalny kształt, który po prostu trzeba utrzymać poprzez dostarczanie coraz środowiska i zdrowia na czas wykonywania cięcia. Dlatego też, po prostu czekać na odpowiedni czas przycinania i stosowania odpowiedniej techniki cięcia, jestem pewien, będzie korzystała z niektórych gruszki smaczne i zdrowe co roku. Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym artykule na cięcie grusz okaże się pomocne w usuwaniu swoje wątpliwości, jak i kiedy przycinać grusza.

No comments:

Post a Comment