Tuesday, 10 April 2012

Lobelia Kwiaty

Jak wspomniano, kwiaty lobelia należą do najbardziej popularnych wyborów, jeśli chodzi o wybór roślin kwiatowych na ogrody kwiatowe. Nazwa "Lobelia" odnosi się do rodzaju około 360 - 400 różnych gatunków roślin kwitnących. Poza tym, niektóre gatunki mają swoje źródło w ciepłym klimacie umiarkowanym, a niektóre rozwijają się w chłodniejszych regionach o klimacie umiarkowanym. Są to roczne rośliny kwiatowe, które produkują małe kolorowe kwiaty, które mogą występować w kolorach białym, różowym, niebieskim i fioletowym. Niebieskie kwiaty lobelia, są jednak powszechnie preferowane przez większość. Czas od późnej wiosny do późnej jesieni to okres, kiedy te kwiaty kwitną i wydają się, że zbyt mniej wymagań. 8 cm wysokości i 18 cm średnicy są znane jako średnia zbudowany z tych roślin. Umiarkowane lub regionach tropikalnych są idealnie dopasowane do wzrostu kwiaty lobelia i są znane również mieć wystarczająco dużo odporności na zakażenia szkodników. Te kwiaty są również popularne na ich lecznicze wykorzystanie do różnych zaburzeń. Są one stosowane do leczenia astmy i zatrucia pokarmowe. Możesz także skorzystać z istoty kwiat lobelia leczenia powiekach.
Jak dbać o kwiaty Lobelia
Idealny czas sadzenia roślin lobelia firmy jest wiosną, kiedy nie był narażony na niebezpieczeństwo przymrozków. Gleba musi być żyzne i dobrze odwodnione. Miejscu, które wybrano muszą otrzymać pełne słońce półcień. Jeśli więcej niż jeden sadzenia sadzonek, a następnie ich miejsce co najmniej 6 cm od siebie. Pozwala to więcej miejsca na wzrost. Gleba musi być wykopany na głębokość sadzonki wcześniej wzrost w po umieszczeniu o drzewko, przykryć korzenie z gleby i wody hojnie. Możesz przeczytać na lobelia ekstraktu.
Ściółkowanie jest jeszcze jeden ważny aspekt opieki kwiat lobelia. Wykorzystanie światła, 1-calowy warstwą ściółki wokół korzeni roślin pomaga zatrzymać chłodne i wilgotne. Musi być trochę miejsca między początkiem warstwę ściółki i podstawy roślin, 2 - 3 cm. Ma to na celu zapobiec grzybów i promować przepływ powietrza.
Podlewanie kwiatów lobelia musi odbywać się raz dziennie, jeśli mieszkasz w gorącym, suchym klimacie. Podczas gdy w innych miejscach, podlewanie co drugi dzień jest wystarczająco dobre dla nich. Ponadto, jeśli zauważy się temperatury przekraczające 100 K, następnie należy się upewnić, do wody rośliny dwa razy dziennie. Gatunki te nie są raczej gorące i suche pogody i to jest powód, dlaczego muszą być odpowiednio wilgotne ze wzrostem temperatury. Uważaj, aby nie tłumić liści, ponieważ może to zwiększać ryzyko chorób. Dowiedz sie wiecej na ziele lobelia.
Karmienie kwiaty lobelia z nawozami należy wykonać raz w tygodniu w miesiącach wiosennych i letnich. Rozpuszczalne w wodzie nawóz jest wystarczająco dobre. Dla prawidłowego dawkowania odnoszą się do instrukcji producenta. Jeśli nie chcesz, stosowanie nawozów, możesz także przejść na kompost herbaty. Drench ziemi wokół kwiatów z nim. Ważne jest również, że podlewanie przed i po zastosowaniu nawozów. Pomaga to w zapobieganiu root palić.
Powinieneś wiedzieć, że jest to odpowiedni czas na przycinanie, gdy widzisz swoje roślin staje się długonoga, suche lub napięte. Można wykorzystać małe nożyczki lub nożyce do cięcia liści z powrotem do połowy jej wysokości. Jest to najlepiej zrobić tuż przed nawożenia. Z czasem, gdy temperatura ostygnie, można zauważyć wzrost nowych, lepiej wygląda na liściach roślin lobelia.
Tak więc, zanotować wszystkie te punkty i zacząć, sadzenie niektóre z tych wspaniałych kwiatów roślin granicznej lub dokonać wielkich krawędzi. A Ostatnia uwaga do tego artykułu na kwiaty lobelia, wrogość lub złej woli jest uważane za kwiat lobelia znaczenie w języku kwiatów.

No comments:

Post a Comment